آموزش شنا

– …خوابیدن روی آب رو یاد گرفتی؟
– آره، ولی لامصّب فوری پوزیشنش رو عوض میکنه و اون میخوابه روی من!
– {خنده}
– کم کم دارم به این نتیجه میرسم که به جای مربی شنا، از سکسولوژیست کمک بگیرم!
– {قهقهه}

25 thoughts on “آموزش شنا

 1. شما اوضاعتان خوب است.برای من که همیشه پشت بر زین بوده و هست و خواهد بود.
  هه هه هه هه

  Like

 2. اول فکر کردم قراره یه چیز جالب باشه ، بعد دیدم ، خیلی لوسه خیلی ، تا این حد که بهت بگم :
  [حذف شد]

  در ضمن : با کامنت سحر هم موافقم تا حدی

  Like

  1. دوست عزیز!
   هر مطلبی خواننده‌ی خویش را می‌طلبد و هر ذائقه‌ای مزه‌ی خاصی را می‌پسندد. اگر من نوعی از مطلبی لذتی نبردم و به عکس آن را به نوعی نامطلوب و آزاردهنده یافته، این نظر شخص من است و محترم، به منطق قابل بسط به غیر نیست.
   قصد دفاع از مطلبم را ندارم که همواره معتقد بوده و هستم‌”مشک آن است که خود ببوید” لیک با توجه به سیستم آمارگیر وردپرس و همچنین آمار بازدید و هیت فیدبرنر، بدون آنکه بخواهم نظر خودم را دخالت دهم یا قضاوتی کنم و تنها با نگاه به نمودارها، متوجه می‌شوم کدام مطلب مطلوب و محبوب خوانندگانم قرار گرفته است. متاسفانه نظر شما چندان با نظر جمع یکسو نیست.
   توهین به انسانها، عملی نیست که توجیه پذیر و بخشیدنی تلقی گردد. هیچ گاه برای هیچ دوستی دعوتنامه ای نفرستادم که بیاید و نوشته های بی ارزش مرا بخواند و برایم کامنتی بگذارد؛ هرچه بوده لطف و محبت دوستان بوده و منتی که به سر من کمترین گذارده‌اند و تا آنجا که در توانم بوده، سپاسشان گفته‌ام. شما هم از این قاعده مستثنی نیستید. حال که من جبری بر شما وارد نکردم، شما چگونه اعتراضی به عمل ارادی خویش می‌توانید داشته باشید که بابت آن با الفاظی که حتی شمای گوینده را شایسته آن نمی‌دانم، مورد خطاب قرار داده اید؟
   به اعتبار آمارگیر وردپرس و فیدبرنر، طی مدت 340 پست منتشره، قریب به دویست و پنجاه هزار نفر به طور مستقیم یا از طریق فید، مطالبم را مطالعه کرده‌اند. نیز 2706 کامنت سالم -غیراسپم- برایم ارسال شده است. از افتخاراتم این است که هیچ گاه مگر به ضرورتهای عرفی و اخلاقی -از جمله شماره دادن و کلمات خارج از ادب- کامنتهایم را شرح و تعدیل نکرده و نخواهم کرد. درست ترش این است که نهایتا از این 2706 کامنت، 5 یا 6 تایشان تعدیل شده اند. صمیمانه تبریک می‌گویم که توانستید در این اقلیت دو صدم درصدی باشید!

   سپاس
   سوشیانس

   پ.ن
   از سایر دوستان عزیز بابت این لحن کلام پوزش می‌خواهم. مشتریان ثابت اینجا به خوبی می‌دانند آدم صبوری هستم و هیچگاه جوابیه‌ای برای کسی نمی‌نویسم. دیگر خود بفهمید اوج بی‌نزاکتی و نقصان ادب و شعور در قسمت حذف شده را.

   Like

 3. کلی خندیدم مخصوصا با تغییر ÷وزیشنش کلی حال کردم عالی بود
  هربار باخودم تکرار میکنم خنده ام میگیره لابد به یه لحن جدی هم باید خوندش

  Like

 4. خواستم سلامی عرض کرده باشم و دست مریزادی بگم بابت وبلاگ. همه ی پستا رو ( از آخر به اول ) خوندم. خیلی هایشان عالی بودند
  سلام
  دست مریزاد

  Like

 5. هه هه .. عدالت بايد برقرار شود .. حالا كه در مقياس كلان عدالتي وجود ندارد يا گير ما فقير فقرا نمي آيد بگذار لا اقل در مقياس يك پوزيشن با عدالت حال كنيم ..
  ..

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s